Доступність посилання

Покровськ. 12 квітня 2025 року. Літня жінка іде до евакуаційної машиги. Російські обстріли примусили її покинути дім і їхати у невідомість
Покровськ. 12 квітня 2025 року. Літня жінка іде до евакуаційної машиги. Російські обстріли примусили її покинути дім і їхати у невідомість

Live Війна Росії проти України. Переговори. Усі новини на цей час

Від 24 лютого 2022 року триває повномасштабна війна Росії проти України. Російська армія, не досягнувши на початку вторгнення заявлених Кремлем цілей, веде головні бойові дії на Донбасі, півдні України, Харківщині, а також щоденно обстрілює українські міста, руйнує інфраструктуру, убиває цивільних

Сили безпілотних систем розповіли про застосування «новітніх засобів» для збиття «Шахедів»

Безпілотні системи використовуються для відбиття атак російських дронів – про це повідомляє командування Сил безпілотних систем 28 квітня.

За повідомленням, останнім часом підрозділ Darknode 412-го полку Nemesis СБС перехопив 52 ударних безпілотники типу Shahed‑136 «за допомогою новітніх засобів»:

«Завдяки високій майстерності операторів та ефективному застосуванню безпілотних технологій Сили безпілотних систем продовжують зміцнювати захист українського неба».

Командування не розкриває деталі щодо засобів та тактик, які застосовуються під час операцій, з міркувань безпеки. Водночас, додають військові, «підрозділ щодня нарощує спроможності та масштабує існуючі рішення».

Командувач Сил безпілотних систем Вадим Сухаревський 13 квітня повідомив, що в Україні вперше представили лазерну зброю «Тризуб». За його даними, установка здатна знищувати дрони та авіаційну техніку на відстані до 5000 метрів.

«Запам’ятаємо Даню з посмішкою»: прощання у Києві з 17-річним Данилом Худею та його батьками, які загинули від удару РФ

У Києві пройшла церемонія прощання із загиблими внаслідок російської атаки 17-річним Данилом Худею та його батьками Олегом та Вікторією.

На прощання прийшли рідні, друзі, однокурсники хлопця, сусіди та просто кияни.

Війська РФ вночі 24 квітня завдали комбінованого удару по Україні. За даними МВС, найбільше постраждав Київ – рятувальники працювали на 13 локаціях. Унаслідок удару загинули 13 людей, ще 87 зазнали поранень.

У Міноборони Росії заявили про «масований удар високоточною зброєю» по Україні, сказавши, що «цілі удару досягнуті, всі об’єкти вражені». Відомство заявило, що в ніч на 24 квітня російські військові вдарили по нібито підприємствах авіаційної, ракетно-космічної, машинобудівної та бронетанкової промисловості України, виробництва ракетного палива та порохів.

Лисак: російська армія понад 15 разів обстрілювала Нікопольський район, є постраждалий

Російські війська обстрілювали Нікопольщину понад 15 разів протягом дня, повідомляє очільник Дніпропетровської області Сергій Лисак увечері 28 квітня.

Зокрема, армія РФ атакувала артилерією та FPV-дронами. Нікополь, Мирівську, Покровську та Марганецьку громади.

«Під час однієї з атак постраждав 59-річний чоловік. Його стан задовільний, лікується амбулаторно», – повідомив Лисак.

Загалом, за його даними, обстріли пошкодили три приватних будинки, господарську споруду, інфраструктуру та автозаправну станцію. Також зачепило лінію електропередач і газогін.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БпЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони.

Керівництво Росії заперечує, що російська армія під час повномасштабної війни завдає цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі міст і сіл України, убиваючи цивільне населення і руйнуючи лікарні, школи, дитячі садочки, об’єкти енергетики та водозабезпечення.

Українська влада і міжнародні організації кваліфікують ці удари як воєнні злочини Російської Федерації і наголошують, що вони мають цілеспрямований характер.

ОВА: війська РФ завдали два авіаудари по Запорізькій області

Російські війська завдали два авіаудари по Запорізькій області, повідомив голова обласної військової адміністрації Іван Федоров.

«Росіяни бʼють по прифронтових населених пунктах. Зафіксовано щонайменше два удари авіабомбами», – написав він у телеграмі.

За попередніми даними, постраждалих немає.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БпЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони.

Керівництво Росії заперечує, що російська армія під час повномасштабної війни завдає цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі міст і сіл України, убиваючи цивільне населення і руйнуючи лікарні, школи, дитячі садочки, об’єкти енергетики та водозабезпечення.

Українська влада і міжнародні організації кваліфікують ці удари як воєнні злочини Російської Федерації і наголошують, що вони мають цілеспрямований характер.

Генштаб: війська РФ сім разів атакували на Харківському напрямку від початку дня

Російські війська не припиняють обстрілювати прикордонні населені пункти, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у зведенні на 16 годину 28 квітня.

Зокрема, від російської артилерії постраждали 14 населених пунктів Сумської області та два в Харківській області. Миропільське та Петрушівка на Сумщині зазнали авіаударів.

За даними командування, на момент зведення від початку доби на фронті сталося 92 бойових зіткнення.

«На Харківському напрямку відбулося сім боєзіткнень у районах Вовчанська, Вовчанських Хуторів та Западного. Одне боєзіткнення триває до цього часу. На Куп’янському напрямку ворог двічі штурмував позиції українських підрозділів у районі Загризового та Нової Кругляківки, триває одне боєзіткнення», – повідомляє штаб.

Бої тривають на Лиманському, Сіверському, Краматорському, Торецькому, Оріхівському напрямках.

На Покровському напрямку російська армія атакувала позиції ЗСУ 38 разів у районах 15 населених пунктів, шість боєзіткнень продовжуються. Також ЗСУ відбили 12 російських атак на Новопавлівському напрямку, триває одне боєзіткнення.

Ще п’ять спроб російської армії просунутися вперед зафіксували на Придніпровському напрямку.

В районі Курської операції від початку доби відбулося п’ять бойових зіткнень, три з них ще тривають.

Покровський напрямок на Донеччині залишається однією з найбільш гарячих ділянок фронту. Протягом останнього року переважно там фіксують найбільшу кількість бойових зіткнень.

Президент Володимир Зеленський напередодні повідомив із посиланням на доповідь головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, що українські військові продовжують активні захисні дії на території Курської та Бєлгородської областей Росії.

За острови на Дніпрі йдуть постійні бої – ГУР

За острови на Дніпрі йдуть постійні бої, повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Черняк. Про це він сказав у коментарі проєкту Радіо Свобода сайту Крим.Реалії.

«Ситуація на островах залишається напруженою, звичайно. Це величезна зона відповідальності, це територія, яку мають контролювати спеціально навчені, підготовлені люди, і в них має бути відповідне забезпечення. Відповідно, хто контролює Дніпровські острови, той в якійсь мірі контролює той чи інший берег. За ці острови йдуть постійні бойові зіткнення, за ці острови йдуть постійні бої», – сказав він.

За його словами, Сили безпеки і оборони України «стійко стоять і не дають відвоювати ворогам ту територію, яку вони постійно кожного дня намагаються захопити».

Острови у гирлі Дніпра, по якому фактично проходить зона поділу Херсонської області та правобережну та лівобережну, перебувають у так званій «сірій зоні» бойових дій. Сили РФ намагаються взяти контроль над ними, оскільки це допоможе закріпитися на правобережжі.

У грудні російські військові спробували висадитися на острів Козацький під Херсоном. Проте, за даними ЗСУ, успіху не зазнав.

«Бійня примар». Як російська розвідка вербувала в’язнів на війну проти України

Російська військова розвідка (ГРУ) контролювала вербування в’язнів до штурмових підрозділів, відомих як «Шторм Z». Вона також фінансувала ці підрозділи та збирала інформацію про втрати. Про це у своєму фільмі «Бійня примар. Як російські в’язні воюють в Україні» повідомляє розслідувальний проєкт «Система» на Радіо Свобода(проєкт розслідувань телеканалу «Настоящее время», що створений Радіо Свобода з участю Голосу Америки, та Російської служби Радіо Свобода).

«Непридатність» Залужного, бусифікація, поділ України та Трамп

  • Навіщо була Курська операція?
  • Які козирі є в української армії?
  • Україні варто віддати Крим?
  • На яких умовах може завершитися війна і де межа компромісу?
  • Чому військові ЗСУ демотивовані?
  • ТЦК, СЗЧ, бусифікація: що з цим робити?
  • Чи реальні чіткі терміни служби?
  • Чи варто було міняти Залужного на Сирського?
  • І як Залужний зміг пройти ВЛК і виявитися непридатним?
  • Чому армії потрібна своя Супрун?
  • На які умови піде Путін і як Трамп зможе завершити війну?

Про все це розмірковує військовий медик і медичний менеджер Гліб Бітюков.

Про це дивіться у програмі «Свобода Live» на @Радіо Свобода:

Повітряні сили: Росія запустила по Україні 166 дронів, основні напрямки – Сумщина та Черкащина

Росія запустила загалом 166 ударних безпілотників та імітаторів, починаючи з вечора 27 квітня, повідомляють Повітряні сили у понеділок.

За даними військових, пуски здійснювалися з районів Курська, Міллерова та Орла, основні напрямки атаки – Сумщина та Черкащина.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні підрозділи, засоби радіоелектронної боротьби та мобільні вогневі групи Сил оборони.

«Станом на 17.00 підтверджено збиття 40 ударних БпЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на сході, півночі та в центрі країни. 74 ворожі безпілотники-імітатори – локаційно втрачені (без негативних наслідків)», – йдеться в повідомленні.

Командування додає, що внаслідок російської атаки постраждали Харківщина, Донеччина, Сумщина та Черкащина. Зокрема, місцева влада повідомляла про пошкодження об’єкта інфраструктури в Черкасах.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БпЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони.

Керівництво Росії заперечує, що російська армія під час повномасштабної війни завдає цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі міст і сіл України, убиваючи цивільне населення і руйнуючи лікарні, школи, дитячі садочки, об’єкти енергетики та водозабезпечення.

Українська влада і міжнародні організації кваліфікують ці удари як воєнні злочини Російської Федерації і наголошують, що вони мають цілеспрямований характер.

ГУР: Росія боїться втратити Крим, тому посилює військову присутність на півострові

У Головному управлінні розвідки Міноборони України очікують, що російська армія продовжує посилювати свої позиції в анексованому Криму, побоюючись втрати території. Про це представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Черняк з сказав у коментарі проєкту Радіо Свобода сайту Крим.Реалії.

За його словами, у відповідь на загрозу втрати півострова війська РФ збільшать кількість підрозділів та особового складу. Основною метою Росії, на думку Черняка, є забезпечення безпеки Криму та його захист.

«Вони дуже бояться втратити Крим. Крім того, що вони намагаються всіма способами, вони намагаються втримати територію Херсонську. Основна їхня мета – це втримати Крим. Це зробити Крим для них безпечним. Це зробити так, щоб цю територію не міг ніхто захопити. Тому вони максимально будуть насичувати її військами, вони максимально будуть насичувати її бойовою технікою», – зазначив Черняк.

Починаючи з серпня 2022 року, в Криму регулярно чути звуки вибухів. В інтерв’ю Радіо Свобода в серпні минулого року очільник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони Кирило Буданов заявив про здатність українських сил досягти будь-якої точки окупованого Криму для ураження противника. За його словами, для деокупації Криму є багато різних варіантів, але «без військових, бойових дій це неможливо».

Херсон: кількість поранених через вчорашній удар Росії зросла до 6 – МВА

Встановлена кількість херсонців, постраждалих внаслідок російської атаки на Дніпровський район міста напередодні, зросла до шести людей, повідомила міська військова адміністрація.

Зокрема, по медичну допомогу звернувся 77-річний чоловік – нього мінно-вибухова травма, забій і гематома правого стегна.

«Стан потерпілого оцінюється як легкий. Лікуватиметься далі амбулаторно», – повідомляє МВА.

Ще одна постраждала – 43-річна жінка, яка звернулася до медиків із контузією та мінно-вибуховою травмою. Її стан також легкий, вона продовжить лікування амбулаторно.

Раніше МВА повідомляла про чотирьох постраждалих у Херсоні внаслідок обстрілу 27 квітня.

Крім того, міська адміністрація повідомляє про трьох людей, які постраждали через російські атаки на Дніпровський район 22 квітня. У 58-річного чоловіка та 74-річної жінки, які потрапили під обстріли у різний час – контузія та мінно-вибухова травма, вони лікуватимуться без госпіталізації.

«48-річний херсонець також травмувався 22 квітня у Дніпровському районі під час ворожого обстрілу. Він отримав контузію та мінно-вибухову травму. Сьогодні чоловік звернувся до медзакладу», – додає місцева влада.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БпЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Зокрема, Херсон зазнає обстрілів фактчно щодня.

Керівництво Росії заперечує, що російська армія під час повномасштабної війни завдає цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі міст і сіл України, убиваючи цивільне населення і руйнуючи лікарні, школи, дитячі садочки, об’єкти енергетики та водозабезпечення.

Українська влада і міжнародні організації кваліфікують ці удари як воєнні злочини Російської Федерації і наголошують, що вони мають цілеспрямований характер.

ОВА: на Черкащині після атаки РФ пошкоджений газовий об’єкт

На Черкащині після російської атаки пошкоджений об’єкт газового господарства, повідомив голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

«Під ворожим прицілом була критична інфраструктура. Зокрема, пошкоджено об’єкт газового господарства. Наразі без газопостачання частина споживачів обласного центру та довколишніх сіл», – написав він у телеграмі.

За його словами, сьогодні Черкащина пережила одну з наймасштабніших атак. За попередніми даними, українські військові знищили 15 БпЛА, але є і влучання.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БпЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони.

Керівництво Росії заперечує, що російська армія під час повномасштабної війни завдає цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі міст і сіл України, убиваючи цивільне населення і руйнуючи лікарні, школи, дитячі садочки, об’єкти енергетики та водозабезпечення.

Українська влада і міжнародні організації кваліфікують ці удари як воєнні злочини Російської Федерації і наголошують, що вони мають цілеспрямований характер.

Після оголошення РФ нового перемир’я у Білому домі заявили, що Трамп хоче бачити «постійне припинення вогню»

Після оголошення РФ перемир’я на кілька днів у травні у Білому домі заявили, що президент США Дональд Трамп хоче бачити «постійне припинення вогню».

«Він хоче бачити постійне припинення вогню. Я розумію, що Володимир Путін сьогодні вранці запропонував тимчасове припинення вогню. Президент чітко дав зрозуміти, що він хоче бачити постійне припинення вогню спочатку, щоб зупинити вбивства, зупинити кровопролиття», – сказала речниця Білого дому Керолайн Левітт на брифінгу 28 квітня.

За її словами, Трамп «дедалі більше розчарований лідерами обох країн».

Речниця Білого дому додала, що недавня його зустріч з президентом України Володимиром Зеленським показує, що Трамп вкладає багато зусиль у припинення війни, тому що хоче бути президентом-миротворцем.

Напередодні президент США Дональд Трамп знову закликав Путіна продемонструвати відданість миру та зупинити бойові дії в Україні.

У Кремлі заявили, що президент Росії Володимир Путін оголосив перемир’я у «дні 80-річчя Перемоги» – 8-10 травня. Москва також заявила про свою готовність до мирних переговорів «без попередніх умов, спрямованих на усунення першопричин української кризи, конструктивну взаємодію з міжнародними партнерами».

Але міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров каже, що умовою мирного врегулювання є міжнародне визнання Криму, Севастополя, Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей російськими.

19 квітня Кремль раптово поширив заяву російського президента Володимира Путіна, який анонсував «великоднє перемир’я». Однак Україна і Росія обмінялися звинуваченнями у його порушенні.

Українські прикордонники заявили, що під час оголошеного Москвою «великоднього перемир’я» фіксували численні обстріли українського прикордоння та спроби штурмових атак противника.

Росія оголосила нове перемир’я: що за цим стоїть?

Лідер Росії Володимир Путін «з гуманітарних міркувань» оголошує перемир’я на три дні – з 8 до 11 травня. Відповідне повідомлення з’явилося 28 квітня на сайті Кремля. Згідно з ним, армія РФ повинна буде зупинити бойові дії на цей період. У повідомленні наголошується, що українська сторона, на думку Кремля, повинна наслідувати цей приклад.

«У разі порушень перемир’я українською стороною Збройні сили Російської Федерації дадуть адекватну й ефективну відповідь», – цитують заяву ЗМІ.

Це стало вже другим перемир’ям, а фактично – рішенням Росії нібито припинити вогонь в односторонньому порядку – у 2025 році.

До цього, під час 30-годинного Великоднього перемир’я президент України Володимир Зеленський погодився на нього, пообіцявши відповідати на агресивні дії РФ дзеркально. У результаті, за повідомленнями Києва, Москва так і не дотрималася режиму припинення вогню, атакувавши позиції ЗСУ близько сотні разів.

Уже понад місяць Україна пропонує Росії повне перемир’я на 30 днів – без будь-яких умов, Кремль відкидає цю ініціативу.

Про це та інше йтиметься в ефірі Радіо Донбас Реалії. Дивіться наживо – о 16:30 на @Радіо Свобода:

«Навіщо чекати до 8 травня?» – у МЗС відреагували на заяву РФ про перемир’я

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга відреагував на заяву Росії про оголошення перемир’я на 8-10 травня.

«Якщо Росія справді хоче миру, вона повинна негайно припинити вогонь. Навіщо чекати до 8 травня? Якщо вогонь можна припинити зараз і з будь-якої дати протягом 30 днів – значить, це реально, а не просто заради параду», – написав він у соцмережі Х.

Водночас міністр додав, що Україна готова підтримати тривале, міцне та повне припинення вогню – «це те, що ми постійно пропонуємо, принаймні на 30 днів».

У Кремлі заявили, що президент Росії Володимир Путін оголосив перемир’я у «дні 80-річчя Перемоги» – 8-10 травня. Москва також заявила про свою готовність до мирних переговорів «без попередніх умов, спрямованих на усунення першопричин української кризи, конструктивну взаємодію з міжнародними партнерами».

Але міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров каже, що умовою мирного врегулювання є міжнародне визнання Криму, Севастополя, Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей російськими.

19 квітня Кремль раптово поширив заяву російського президента Володимира Путіна, який анонсував «великоднє перемир’я». Однак Україна і Росія обмінялися звинуваченнями у його порушенні.

Українські прикордонники заявили, що під час оголошеного Москвою «великоднього перемир’я» фіксували численні обстріли українського прикордоння та спроби штурмових атак противника.

Головний рабин України у пісні закликав Трампа не дозволяти, щоб «межа між добром і злом стиралася»

Головний рабин України Моше Асман звернувся до президента США Дональда Трампа за допомогою пісні.

Відповідне відео він опублікував з коментарем – «моє звернення до Дональда Трампа – допомогти Україні досягти справедливого і міцного миру».

У пісні головний рабин закликав Трампа не дозволяти, щоб «межа між добром і злом стиралася».

«Світло завжди зійде, темрява не переможе. Дональде Трампе, це час боротися в ім’я світла..», – йдеться в пісні.

Останні місяці Вашингтон активізував зусилля щодо припинення війни. Нинішній президент США Дональд Трамп ще до своєї інавгурації у січні стверджував, що може зупинити вторгнення Росії в Україну за 24 години.

Державний секретар США Марко Рубіо заявив 27 квітня, що мирна угода між Росією та Україною має бути укладена найближчим часом, а Вашингтон намагається визначити, чи варто продовжувати виконувати роль посередника. Він не сказав, як довго адміністрація Трампа готова чекати на прорив.

Із Донецька до Токіо. Українка в Японії допомагає біженцям і розповідає про рідну культуру

Дарія Муракамі мешкає в Токіо вже 11 років. Тут вона виховує доньку, яка говорить японською і українською. У 2014-му жінка покидала рідний Донецьк, коли вже той був окупований. На Батьківщині, у захопленому місті, у неї залишилася мама. Після повномасштабного вторгнення Дарія намагалася не лише її врятувати з-під обстрілів і витягти з окупації, а й допомагала українським біженцям. Збирала гуманітарну допомогу для відправки в Україну і зустрічала переселенців у Японії. А пізніше доклала зусиль, аби в Токіо з’явилося дві українські бібліотеки – досі таких не було.

Свою історію Дарія розповіла для проєкту Радіо Свобода «Ти як?».

У Черкасах через атаку РФ пошкоджений об’єкт інфраструктури, є проблеми з газопостачанням – мер

У Черкасах через російську атаку дронами пошкоджений об’єкт інфраструктури, повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

«Сьогодні Черкаси пережили тривалу атаку шахедів. На жаль, маємо пошкодження об'єкта інфраструктури.Звертаюся до всіх мешканців міста: через аварійні роботи на одному з об’єктів газопостачання прошу терміново вимкнути всі газові прилади і не користуватися газом у приватних будинках», – написав він у телеграмі.

Наразі працюють аварійні служби.

Вранці та вдень російські дрони атакували Черкаси, у соцмережах писали про звуки вибухів.

У Кремлі заявили, що Путін оголосив перемир’я на 8-9 травня

У Кремлі заявили, що президент Росії Володимир Путін оголосив перемир’я у «дні 80-річчя Перемоги».

«Виходячи з гуманітарних міркувань, у дні 80-ї річниці Перемоги – з нуля годин з 7 на 8 травня до нуля годин з 10 на 11 травня – російська сторона оголошує перемир'я. На цей період зупиняються усі бойові дії», – йдеться у повідомленні.

Москва також заявила про свою готовність до мирних переговорів «без попередніх умов, спрямованих на усунення першопричин української кризи, конструктивну взаємодію з міжнародними партнерами».

Але міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров каже, що умовою мирного врегулювання є міжнародне визнання Криму, Севастополя, Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей російськими.

Умовою мирного врегулювання є міжнародне визнання Криму, Севастополя, Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей російськими, заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в інтерв’ю бразильській газеті O Globo.

Читайте також: Барро назвав великоднє перемир’я Путіна «маркетинговою операцією», спрямованою на Трампа

19 квітня Кремль раптово поширив заяву російського президента Володимира Путіна, який анонсував «великоднє перемир’я». Однак Україна і Росія обмінялися звинуваченнями у його порушенні.

Українські прикордонники заявили, що під час оголошеного Москвою «великоднього перемир’я» фіксували численні обстріли українського прикордоння та спроби штурмових атак противника.

Кораблі-загарбники Криму за ціною металолому. Як Росія розпродає з молотка Чорноморський флот?

Вони захоплювали Крим і топили українські судна у 2014 році. Тепер їх з молотка продають на металобрухт. За останні кілька місяців Чорноморський флот Росії виставив в окупованому Севастополі для продажу на аукціоні під розпил на металолом кілька кораблів, суден і катерів. Які саме кораблі продають і чому – розбиралися Крим.Реалії.

У Севастополі виставили на продаж з аукціону списане судно розмагнічування СР-541 у рамках так званої програми «вивільнення рухомого військового майна». Раніше воно входило до складу 2-ї групи 205-го загону управління допоміжного флоту та базувалося в Південній бухті міста.

Згідно з інформацією, розміщеною на майданчику електронного аукціону, переможець отримає нерозділений брухт чорних і кольорових металів, зокрема тих, що містять алюміній, мідь, бронзу та латунь, загальною вагою 1112 тонн.

Початкова ціна лота 14 з лишком мільйонів рублів, крок аукціону становить 705 903 рублі. За умовами аукціону, покупець військового майна повинен мати ліцензію на право заготівлі, зберігання, переробки та реалізації брухту чорних і кольорових металів.

Далі читайте тут

БІЛЬШЕ

XS
SM
MD
LG