Дітей кандидатки у президенти Білорусі Світлани Тихановської відвезли у безпечне місце в одну з країн Європейського союзу. Про це повідомила головний редактор сайту «Хартія-97» Наталія Радзіна, яка допомогла перевезти дітей, а також сама Тихановська підтвердила факт виданню Tut.by.
«Так, діти справді у безпеці», – підтвердила Тихановська.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Чотири особи і Лукашенко. Коротка інформація про зареєстрованих кандидатів на посаду президента БілорусіМісяць тому, перед подачею підписів на висунення кандидатом у президенти, Світлана Тихановська заявляла, що отримувала погрози щодо дітей. Міністерство внутрішніх справ Білорусі відмовилося перевіряти погрози на адресу родини Тихановської самостійно без її заяви.
Балотуватися в президенти Білорусі Світлана вирішила, коли ЦВК не зареєструвала ініціативну групу її чоловіка, відеоблогера Сергія Тихановського, власника каналу «Країна для життя».
Вибори у Білорусі: нові дані після реєстрації кандидатів
- Шості вибори в історії незалежної Білорусі
- Відбудуться 9 серпня 2020 року;
- ЦВК Білорусі зареєструвала 15 ініціативних груп зі збору підписів із 55 заявок;
- 14 липня ЦВК Білорусі зареєструвала Олександра Лукашенка, Світлану Тихановську, Ганну Конопацьку, Андрія Дмитрієва та Сергія Черечня кандидатами у президенти.
Зліва направо: Андрій Дмитрієв, Ганна Конопацька, Олександр Лукашенко, Світлана Тихановська, Сергій Черечень
- Люди в багатьох містах Білорусі вийшли на вулиці ввечері 14 липня після того, як Центрвиборчком відмовився зареєструвати кандидатами Віктора Бабарика та Валерія Цепкала, яких називають найреальнішими конкурентами Олександра Лукашенка.
Віктор Бабарико (зліва) та Валерій Цепкало
- З початку виборчої кампанії правозахисники нарахували понад 700 затриманих: учасників «ланцюгів солідарності», членів ініціативних груп, активістів, політиків, блогерів, журналістів та просто перехожих на вулицях. 129 людей були покарані адміністративними арештами, 252 оштрафовані.
- Головного опозиційного політика Миколу Статкевича, як й інших його колег по опозиції, не допустили до збору підписів;
- 65-річний Олександр Лукашенко керує країною беззмінно вже майже 26 років;
- Окрім перших виборів 1994 року, на яких переміг Лукашенко, жодні інші на міжнародному рівні не були визнані вільними і справедливими (2001, 2006, 2010, 2015 роки).